بلیچینگ دندان رشت

2 پزشک متخصص دندان پزشک خبره و متبحر در رشت دکتر مرتضی شمس و دکتر یاسمین صادقی هستند. شما اگر در رشت زندگی میکنید میتوانید با خیال راحت بلیچینگ دندان خود را به آن ها بسپارید.

دندان پزشکان ما در شهر رشت 2 مطب دارند که شما طبق آدرس خانه و یا محل کارتان میتوانید نزدیک ترین مطب را به خود انتخاب کنید.

اگر شما خانم هستید و ترجیح میدهید پزشکتان خانم باشد میتوانید دکتر یاسمین صادقی که عضو هیئت علمی دانشگاه گیلان هستند و دارای مقالات متعدد خارجی و داخلی هستند.🦷🏥

برخی دندان پزشکان آقا را خبره تر میدانند، شما میتوانید دکتر مرتضی شمس را برای عصب کشی دندان در رشت انتخاب کنید. دکتر مرتضی شمس تحصیلات خود را در دانشگاه شهید بهشتی گزرانده اند. همچنین ایشان دارای مدرک بین المللی فلوشیپ ایمپلنت می باشند.🦷🏥

شما میتوانید از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید و وقت ویزیت رایگان خود را دریافت نمایید و نزدیک ترین مطب به خود را انتخاب کنید.

🏥آدرس مطب آقای دکتر مرتضی شمس

 • شعبه 1: رشت،بلوار سمیه، خیابان 142-ساختمان اکباتان طبقه2 – واحد9
 • شعبه 2: رشت،سبزه میدان ساختمان ارم طبقه 2دندانپزشکی سیب

013-32123896 📞☎

013-33240438 📞☎

روش بلیچینگ دندان در رشت نسبت به دیگر روش هایی مانند کامپوزیت دندان و لمینت دندان صدمه کمتری به مینای دندان وارد می­کند. کامپوزیت ماده سفید کننده ترمیمی دندان است که برای پر کردن دندان هایی که خالی شده و عصب کشی شده است، استفاده می شود. لمینت دندان نیز سازه ای است که توسط دندانپزشک قالب گیری شده و در لابراتوار ساخته می شود و روی دندان سوار می شود.

سفید کردن دندان رشت

صددر صد سفید بودن دندان در زیبایی و لبخند تاثیر بسزایی میگذارد. برای سفید کردن دندان روش های خانگی و پزشکی متعددی وجود دارد که بعضی از آن ها را در ادامه بررسی میکنیم.

سفید کردن دندان با بلیچینگ

بلیچینگ یا سفید کردن دندان ها یکی از خدمات عمومی دندانپزشکی است. براساس تعریف مراجع معتبر دندانپزشکی روش جرم گیری سفید کردن دندان منجر به بازگشت رنگ دندان ها به حالت طبیعی و بلیچینگ منجر به روشن تر شدن دندان ها از حالت طبیعی می شود. سفید کردن دندان شامل مراحلی از جمله:

 • مسواک زدن با خمیر دندان های سفید کننده

 • سفید کردن دندان با لیزر

 • استفاده از نوار سفید کننده

 • استفاده از ژل سفید کننده

سفید کردن دندان با روش های خانگی

شما میتوانید با روش های خانگی و طبیعی دندان های خود را سفید کنید و از لبخند خود لذت ببرید.

1.       توت فرنگی

سفید کردن دندان ها با ترکیب کردن توت فرنگی و جوش شیرین درمانی طبیعی محبوب بین افراد است. اسید مالیک موجود در توت فرنگی تغییر رنگ دندان‌ها و جوش شیرین لکه‌ها را از بین می‌برد.

2.       آناناس

 طبق مطالعات اخیر خمیر دندان دارای بروملین، آنزیم موجود در آناناس، در مقایسه با خمیر دندان معمولی لکه‌های دندان را بیشتر از بین می‌برد.

3.       جوش شیرین

جوش شیرین خاصیت سفید کننده طبیعی دارد از همین رو در خمیردندان‌های تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. جوش شیرین دارای سایندگی ملایمی است که در از بین بردن لکه‌های سطحی روی دندان‌ها موثر است. همچنین جوش شیرین محیطی قلیایی در دهان به وجود می‌آورد که مانع رشد باکتری‌ها می‌شود

تفاوت سفید کردن دندان با بلیچینگ

زمانی که دندان ها را از حالت طبیعی سفیدتر می کنیم به آن “بلیچینگ” می گوییم. اما سفید کردن عادی دندان ها که منجر به بازگشت رنگ دندان ها به رنگ اولیه می شود را سفید کردن دندان ها می گوییم. بنابراین استفاده از یک خمیر دندان سفید کننده نیز می تواند به این پروسه کمک کند. اما برای انجام بلیچینگ نیاز به مواد مخصوص بلیچینگ است و با یک سفید کننده عادی نمی توان این پروسه را انجام داد. زمانی که دندان ها را از حالت طبیعی سفیدتر می کنیم به آن “بلیچینگ” می گوییم. اما سفید کردن عادی دندان ها که منجر به بازگشت رنگ دندان ها به رنگ اولیه می شود را سفید کردن دندان ها می گوییم. بنابراین استفاده از یک خمیر دندان سفید کننده نیز می تواند به این پروسه کمک کند. اما برای انجام بلیچینگ نیاز به مواد مخصوص بلیچینگ است و با یک سفید کننده عادی نمی توان این پروسه را انجام داد.

چه عواملی باعث زرد شدن رنگ دندان میشود؟

 • سیگار کشیدن

 • رژیم غذایی نامناسب

 • رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان

 • مصرف نوشیدنی های حاوی قند

 • افراد مبتلا به بیماری های خاص

 • مصرف بیش از حد از غذاها و نوشیدنی هایی که رنگدانه دارند.

 • افزایش سن

قیمت بلیچینگ دندان

هزینه بلیچینگ دندان از هزینه لمینت و کامپوزیت دندان کمتر است و شما میتوانید با بلیچینگ دندان هزینه کمتری را پرداخت کرده و از لبخند و زیبایی دندان خود لذت ببرید.

قیمت بلیچینگ دندان در شهرستان ها به مراتب کمتر از تهران است و شما میتوانید با هزینه کمتر و کاملا بصرفه تر در رشت با پزشکان خبره ما دندان های خود را  بلیچینگ کنید.

شما میتوانید قیمت بلیچینگ دندان را از 600 هزار تومان انجام دهید و نسبت به دندان های خود قیمت های بالاتری را هم بشنوید.

سخن پایانی

شما در این مقاله با روش های سفید کردن دندان، بلیچینگ دندانو هزینه بلیچینگ دندان آشنا شدید. امید واریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

ما به شما توصیه میکنیم برای انجام بلیچینگ دندان با خیالی راحت به پزشکان خبره ما در زمینه بلیچینگ دندان در رشت مراجعه کنید و از مزایا و تجربه پزشکان ما بهره مند شوید.

شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر وقت ویزیت رایگان خود را دریافت نمایید.

🏥آدرس مطب بلیچینگ دندان رشت

 • شعبه 1: رشت،بلوار سمیه، خیابان 142-ساختمان اکباتان طبقه2 – واحد9
 • شعبه 2: رشت،سبزه میدان ساختمان ارم طبقه 2دندانپزشکی سیب

013-32123896 📞☎

013-33240438 📞☎

ثبت قرار ملاقات

ایجاد قرار ملاقات