بهترین دندانپزشک رشت برای کامپوزیت

شما اگر در رشت زندگی می‌کنید می‌توانید با خیال راحت کامپوزیت دندان خود را به دندانپزشکان متخصص ما بسپارید. تخصص اصلی دکتر یاسمن صادقی درمان‌های اصلاح طرح لبخند ، کامپوزیت دندان، لمینت سرامیکی، لومینیرز و دندانپزشکی دیجیتال با استفاده از مدرن ترین تجهیزات روش های علمی روز دنیا می باشد.

برخی افراد تمایل دارند تا درمان دندان هایشان توسط دندانپزشک خانم انجام شود، اگر شما نیز جزو این دسته افراد هستید می‌توانید دکتر یاسمن صادقی را برای کامپوزیت دندان در رشت انتخاب کنید.

کامپوزیت دندان در رشت

دکتر یاسمن صادقی

✅ عضو هیئت علمی دانشگاه گیلان

✅ استاد دانشگاه علوم پزشکی رشت

✅استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران 

✅ رئیس بخش ترمیمی و زیبایی دانشگاه رشت

دانشجویان زیادی را در حوزه ی زیبایی و ترمیمی دندان تربیت کرده اند و خودشان یکی از بهترین دندانپزشک های ترمیمی و زیبایی در رشت هستند.

نمونه کارهای بهترین دندانپزشک رشت برای کامپوزیت:

کامپوزیت دندان در رشت

عکس کامپوزیت دندان قبل و بعد:

کامپوزیت دندان در رشت

قبل و بعد بیمار عزیز با فاصله بین دندان های زیاد بدون ارتودنسی با ونیر کامپوزیت:🔽🔽🔽

عکس کامپوزیت دندان قبل و بعد

عکس قبل و بعد طراحی لبخند با ونیر کامپوزیت و لیفت لثه:🔽

عکس کامپوزیت دندان قبل و بعد

 

از طریق شماره تلفن زیر وقت ویزیت و مشاوه رایگان رزرو کنید:

پل ارتباطی با ما

شعبه1: رشت، گلسار، جنب بیمارستان گلسار، بلوار سمیه، خیابان 142- ساختمان اکباتان طبقه2 واحد9

01332123896 📞☎

پاسخگویی از ساعت 4عصر تا 9 شب

یکبار برای همیشه هزینه کنید

برداشت شما از این عبارت چیست؟!

قطعا شما نیز در شبکه های اجتماعی تبلیغات زیادی از لمینت دندان با کمترین هزینه، کامپوزیت دندان فوری با حداقل هزینه و… را مشاهده کرده اید و شاید برای دریافت خدمات از این کلینیک ها نیز وسوسه شده اید! بله متاسفانه برخی افراد به دلیل تبلیغات گسترده این مراکز به آن ها اعتماد کرده و برای دریافت خدمات زیبایی از جمله لمینت و کامپوزیت دندان در رشت یا شهرهای دیگر به آن مراجعه می کنند.

امــا تنها پس از مدت کوتاهی بی کیفیتی در خدمات دریافت شده را متوجه می شوند که در نتیجه از نتیجه کار نیز ناراضی می باشند؛ از بین مراجعه کنندگان خانم دکتر یاسمن صادقی نیز تعداد بسیار زیادی با این شرایط مشابه خدمات لمینت یا کامپوزیت دریافت کرده اند که قطعا بار اول به دلیل اعتماد اشتباه زمان و هزینه ای را از دست داده اند.

🔴 بنابراین در صورتی که قصد دارید خدمات لمینت یا کامپوزیت دندانی انجام دهید، اکیــدا توصیه می شود این خدمات را در مراکز تخصصی و از دندانپزشک متخصص خدمات دریافت کنید و تحت هیچ شرایطی انجام این خدمات توسط دندانپزشک عمومی توصیه نمی شود زیرا در نهایت احساس نارضایتی و مشکلاتی را به همراه دارد که هزینه و زمان شما هدر می رود.

عکس قبل و بعد کامپوزیت دندان توسط خانم دکتر یاسمن صادقی بهترین دندانپزشک در رشت:

عکس قبل و بعد کامپوزیت دندان

بهترین دندانپزشک رشت برای کامپوزیت

دندانپزشک عمومی و متخصص چه تفاوتی دارد؟

سوال دیگری که وجود دارد متخصص دندانپزشکی زیبایی چگونه به این مرحله و تخصص می رسد؟ از آنجایی که تحصیل در رشته دندانپزشکی یک دوره 6 ساله می باشد، بنابراین تمام دندانپزشکان این دوره را می گذرانند تا به دندانپزشک عمومی تبدیل شوند امــا پس از پایان دوره 6 ساله، آزمون کشوری برگزار می شود که داوطبین با شرکت در آن و در صورت موفقیت و پذیرفته شدن در این آزمون به رشته تخصصی دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی وارد می شوند.

این دوره 2 ساله بوده و پس از پایان 2 سال نیز آزمون بورد تخصصی برگذار می شود که دانشجویان در این آزمون شرکت کرده و پس از گذراندن این آزمون با موفقیت در نهایت مدرکی با عنوان دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دریافت می کنند؛ امــا آنچه اهمیت بالایی دارد قبول شدن در آزمون بورد تخصصی می باشد که دریافت رتبه ممتاز در آن بسیار کار دشوار و دور از انتظاری است و تنها افراد مستعد موفق می شوند.

💡خوشبختانه خانم دکتر یاسمن صادقی از آن دسته دندانپزشکان کوشا  و ممتازی هستند که این آزمون را با رتبه ممتاز پشت سر گذاشته و از آنجایی که جزو افراد نخبه با توانایی علمی بالا و کسب رتبه ممتاز در آزمون بورد تخصصی می باشند بنابراین به عنوان استاد دانشگاه دندانپزشکی رشت منصوب شده اند.

همچنین خانم دکتر صادقی پس از 8 سال فعالیت های مستمر و تلاش های بی مانند همچنین چاپ مقالات متعدد در مجلات معتبر دنیا در نهایت به عنوان رئیس بخش دندانپزشکی زیبایی در دانشکده دندانپزشکی انزلی منصوب شده و در حال فعالیت می باشند.

بهترین دکتر کامپوزیت در رشت

دکتر یاسمن صادقی یکی از بهترین دندانپزشکان متخصص کامپوزیت دندان در رشت هستند که در موارد زیر دارای تخصص هستند و خدمات ایشان را می توان از دندانپزشکی قیمت مناسب در رشت نام برد، خدمات خانم دکتر صادقی از جمله موارد زیر است:

✅کامپوزیت

✅لمینت

✅طراحی لبخند

✅روکش دندان

✅بستن فاصله بین دندان ها بدون ارتودنسی

✅ترمیمی و زیبایی

از طریق شماره تلفن زیر وقت ویزیت و مشاوه رایگان رزرو کنید:

پل ارتباطی با ما

شعبه1: رشت، بلوار سمیه، خیابان 142- ساختمان اکباتان طبقه2 واحد9

01332123896 📞☎

پاسخگویی از ساعت 4عصر تا 9 شب

📌بیشتر بخوانید:  آیا جرم گیری دندان را خراب میکند

🔴سوالات متداول کامپوزیت دندان رشت🔴

آیا برای انجام کامپوزیت دندان به بی حسی نیاز است؟

 • برای انجام کامپوزیت دندان، دندانپزشک بخشی از دندان شما را که پوسیده است برمیدارد، بنابراین برای تحمل درد آن به بی حسی نیاز است.

آیا برای کامپوزیت دندان شخص بی هوش می شود؟

 • خیر، در حالت معمول برای کامپوزیت نیازی به بیهوش شدن فرد نمی باشد.

کامپوزیت هر دندان در رشت چقدر زمان می برد؟

 • برای انجام کامپوزیت.روی هر یک دندان بین 30 تا 60 دقیقه زمان لازم است.

کامپوزیت ها تا چندسال ماندگاری دارند؟

 • کامپوزیت دندان در اغلب موارد بسیار ماندگاری بالایی دارد اما در هر حال بستگی به نگهداری شما دارد، به صورت کلی می توان گفت تا 10 سال ماندگاری دارد.

آیا پس از کامپوزیت حساسیت دندان ها طبیعی است؟

 • بین 3 تا 4 هفته پس از کامپوزیت دندان حساسیت ها طبیعی است اما اگر بعد از این مدت زمان همچنان دندان های شما دارای درد شدید باشد حتما با متخصص دندانپزشک خود مشورت کنید.

قیمت کامپوزیت دندان در رشت چقدر است؟

 • قیمت کامپوزیت به عوامل مختلفی بستگی دارد که می توانید برای اطلاع از قیمت هر واحد به صورت دقیق با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

بهترین متخصص کامپوزیت دندان در رشت کیست؟

 • خانم دکتر صادقی از جمله بهترین دندانپزشکان ترمیمی و زیبایی در رشت محسوب می شود که دارای تجربه و مهارت های بسیار زیاد در زمینه کامپوزیت دندان می باشند.

📲 بهترین روش برای بررسی تغییرات ظاهری و زیبایی دهان و دندان های شما ویزیت حضوری است، بنابراین هیچ یک از روش های تماس و مشاوره از طریق شبکه های احتماعی نمی تواند به اندازه ویزیت حضوری تاثیرگذار باشد، در مراجعه حضوری دندانپزشک متخصص تمام نقاط دهان و دندان های شما را به صورت کامل و همراه با جزئیات بررسی می کند بنابراین تشخیص انجام مراحل و هزینه خدمات بصورت دقیق می باشد.

پس ما به شما برای مشاوره با دندانپزشک متخصص تنها ویزیت حضوری را پیشنهاد می کنیم.

شعبه1: رشت، گلسار، جنب بیمارستان گلسار، بلوار سمیه، خیابان 142- ساختمان اکباتان طبقه2 واحد9

01332123896 📞☎

قیمت کامپوزیت در رشت

قیمت کامپوزیت دندان در رشت یا در هر شهر دیگری بستگی به میزان کاری که روی دندان شما انجام میشود دارد، مواد به کار رفته و موارد مختلف دیگری است که برای اطلاع از قیمت کامپوزیت دندان، ابتدا دندان های شما توسط یکی از متخصصین بررسی و معاینه می شود سپس در همان جلسه هزینه حدودی با احترام به شما اعلام میشود.

بهترین دندانپزشک رشت برای کامپوزیت

داشتن یک لبخند زیبا چیزی است که همه ی ما به دنبال آن هستیم، زیرا دندان های تمیز و مرتب اعتماد به نفس ما را بالا می‌برند و حتی بدون نگرانی از نامرتب یا زرد بودن دندان هایمان لبخند زده و صحبت می کنیم.

با این حال چطور می‌توان صاحب یک لبخند زیبا و بی نقص شد؟ چه روشی وجود دارد که بدون عوارض بتواند به زیبایی هرچه بیشتر دندان های ما کمک کند؟ بهترین خدمات مربوط به دهان و دندان در رشت، در کجا ارائه می‌شوند؟

برای سفید و مرتب کردن دندان ها روش های مختلفی از جمله لمینت سرامیکی، بلیچینگ و کامپوزیت دندان وجود دارد، در مقاله های قبلی به بررسی لمینت سرامیکی و بلیچینگ پرداختیم، برای مطالعه این مقالات کامل می توانید از این بخش بلیچینگ دندان در رشت و لمینت دندان در رشت اطلاعات لازم را برای لمینت و بلیچینگ کسب کنید.
اما کامپوزیت چیست؟ بهترین محل برای استفاده از خدمات مربوط به کامپوزیت دندان در رشت کجاست؟ بهترین نوع کامپوزیت کدام است؟ اگر به دنبال پاسخی برای سوالات بالا هستید با ما همراه باشید تا با بهترین دکتر کامپوزیت دندان در رشت و خدمات این کلینیک آشنا شوید.

کامپوزیت دندان به روش دیجیتال

یکی از مهمترین ویژگی های کلینیک دندانپزشکی دکتر شمس استفاده از جدیدترین دستگاه ها و فناوری های روز دنیا برای درمان دندان های بیماران و مراجعه کنندگان می باشد، از این رو کامپوزیت دندان به روش دیجیتال نیز یکی از روش های جدید کامپوزیت دندان در رشت به حساب می آید، در این روش قبل از شروع درمان، تمام خدمات و روش هایی که در ادامه بر روی دندان های شما اجرا می شود را مشاهده می کنید، چگونه؟!

✅ با استفاده از سیستم های بخصوصی می توانید فرم و رنگ دندان های خود را به همان روشی که درمان انجام می شود تغییر یافته مشاهده می کنید، بنابراین می توانید نظر خود را برای طبیعی تر کردن دندان ها اعمال کنید و طبق نظر شما رنگ و فرم درمان قابل تغییر است.

این روش یکی از بهترین خدماتی است که هر بیمار می تواند دریافت کند و در نتیجه رضایت از خدمات و درمان انجام شده 100 درصد افزایش می یابد و قطعا لذت بیشتری می برید؛ برای دریافت این خدمات از کلینیک تخصصی دکتر شمس و کامپوزیت دندان ها توسط متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی خانم دکتر یاسمن صادقی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

کامپوزیت دندان چیست؟

کامپوزیت دندان توسط دندانپزشک بطور مستقیم روی دندان های شما قرار می ‌گیرد، بدون اینکه نیاز باشد چیزی در آزمایشگاه ساخته شوند. دندانپزشک شما لایه های مختلفی از مواد کامپوزیت را روی دندانتان قرار می‌دهد و سپس به آن شکل و فرم می دهد. هر لایه از کامپوزیت دندان با استفاده از نور روی دندان محکم می شود.

📌بیشتر بخوانید:  پر کردن دندان

اینکه رنگ، خطوط و ضخامت کامپوزیت دندان با دندان های شما مطابقت داشته باشد از مهمترین چالش های این نوع روکش دندان می باشد که بدون شک باید به دست دندان پزشکانی سپرده شود که دارای مهارت و تجربه کافی در این زمینه هستند.

اگر به دنبال بهترین محل برای دریافت خدمات مربوط به دهان علی الخصوص کامپوزیت دندان در رشت هستید می‌توانید با یکی از شماره های درج شده تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به مطب دکتر صادقی مراجعه کنید که به عنوان دکتر خوب برای کامپوزیت دندان شناخته شده هستند.

بهترین نوع کامپوزیت کدام است؟

در حال حاضر‌ با استفاده‌ از ونیر کامپوزیت دندان، می توان یکی‌ از بهترین درمان ها را برای‌ ایجاد لبخندی زیبا انجام‌ داد. به طور کلی می توان گفت که ونیر کامپوزیت دندان، ترکیبی‌ از مواد زمینه‌ای هستند که‌ پس از ترکیب با ذراتی به‌ نام فیلر به‌ به موادی با استکام و در نتیج یک کامپوزیت با کیفیت و ماندگار تبدیل می‌شود.

به‌ عبارت دیگر این‌ ترکیب خمیری‌ شکل‌ به‌ وسیله تابش نور در طول موج های خاص به صورت سفت و سخت در می‌آید. بعد از سفت‌شدن مواد روی دندان، با استفاده از پولیش دادن‌ به‌ آن‌ شکل مناسب‌ را می دهند تا در دهان فرد با بهترین شکل ممکن شکل بگیرد.

خانم دکتر یاسمن صادقی ارائه دهنده خدمات کامپوزیت ونیر دندان در رشت با بهترین مواد و تجهیزات هستند. برای دریافت مشاوره و نوبت می‌توانید با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید.

شعبه1: رشت، بلوار سمیه، خیابان 142- ساختمان اکباتان طبقه2 واحد9

01332123896 📞☎

پاسخگویی از ساعت 4عصر تا 9 شب

مزایا ونیر کامپوزیت

کامپوزیت ونیر دندان نتایج موثر و مهمی در از بین بردن بسیاری از مشکلات دهان و دندان دارد، برخی از این مزایا عبارت اند از:

هزینه کامپوزیت دندان در رشت

 • از ونیر کامپوزیت می توان برای ترمیم حفره های دندان استفاده کرد.
 • کامپوزیت ونیر گزینه ای مناسب برای پر کردن فاصله بین دندان ها است.
 • می توان برای بهبود ظاهر رنگ دندان ها از ونیر کامپوزیت استفاده کرد.
 • بعد از عمل پر کردن دندان ها توسط ونیر کامپوزیت، دندان های قدیمی از طول عمر بیشتری خواهند داشت.
 • ونیر کامپوزیت نسبت به سایر انواع کامپوزیت ها مناسب تر، به صرفه تر و سالم تر برای دندان و بدن می باشد.
 • مهمترین مزیت پر کردن دندان با ونیر کامپوزیت، رفع مشکلات ظاهری دندان است که لبخندی متفاوت به چهره شما می دهد
 • زمان پیاده کردن کامپوزیت ونیر بسیار کوتاه بوده و معمولا در یک جلسه قابل انجام است.
 • برخلاف کامپوزیت آمالگام، می توان کامپوزیت ونیر را به راحتی روی دندان های خلفی و جلوی دندان قرار داد.
 • یکی دیگر از نکات مثبت ونیر کامپوزیت، تنوع رنگی آن برای هر بیمار و انتخاب آن بر اساس شکل دندان های او می باشد، که به همین دلیل ظاهری کاملا طبیعی دارد که زیبایی بیشتری به دندان هایتان می بخشد.

هزینه کامپوزیت دندان رشت

همانطور که پیش تر ابتدای مقاله اشاره شد قیمت هر واحد کامپوزیت ونیر در رشت بسته به موادی که برای ساخت کامپوزیت ها استفاده می‎‌شوند متفاوت و متغیر است، بنابراین در مطب دکتر صادقی نگران هزینه های دندانپزشکی نباشید و این اطمینان را به شما می دهیم که در برابر هزینه ها خدمات کامپوزیت ونیر را با طول عمری بالا و موادی با کیفیت انجام می‌شود.

بهترین متخصص کامپوزیت دندان

خانم دکتر یاسمن صادقی عضو هیئت علمی دانشگاه گیلان و رئیس بخش ترمیمی و زیبایی دانشگاه رشت می باشند که با داشتن سابقه بالا در زمینه ترمیم و زیبایی دندان ها پس زا سال ها فعالیت به عنوان یکی از بهترین متخصصین کامپوزیت دندان در رشت و استان گیلان شناخته می شوند که مراجعین بسیار زیادی از تمام شهرهای استان گیلان را پذیرش می کنند.

کامپوزیت دندان قسطی در رشت

اگر تسویه یکجا هزینه های کامپوزیت دندان براتون امکان پذیر نیست می توانید جهت اطلاع از کامپوزیت دندان قسطی در رشت نیز با شماره های مطب تماس بگیرید و از تمام جزئیات مطلع شوید.

کلام آخر

با توجه به اینکه کامپوزیت ونیر یکی از بهترین انواع کامپوزیت ها به شمار می‌رود که مطمئنا پس از پیاده کردن آن بر روی دندان هایتان و مشاهده آن، زیبایی و جذابیت  را در صورتتان مشاهده می کنید.

کلینیک دندانپزشکی دکتر صادقی  ارائه دهنده خدمات زیبایی و ترمیمی دهان و دندان از جمله لمینت سرامیکی، کامپوزیت ونیر، پروتز متحرک و ثابت، ایمپلنت و بسیاری خدمات دیگر، با بهترین و به روزترین مواد و تجهیزات، در دو مطب مجزا می‌باشند، و شما عزیزان میتوانید از خدمات آنها به راحتی استفاده کنید.

پل ارتباطی با ما

شعبه1: رشت، بلوار سمیه، خیابان 142- ساختمان اکباتان طبقه2 واحد9

01332123896 📞☎

پاسخگویی از ساعت 4عصر تا 9 شب