کشیدن دندان در رشت

2 پزشک متخصص دندان پزشک خبره و متبحر در رشت دکتر مرتضی شمس و دکتر یاسمین صادقی هستند. شما اگر در رشت زندگی میکنید میتوانید با خیال راحت کشیدن دندان خود را به پزشکان خبره ما بسپارید.

پزشکان ما در شهر زیبای رشت 2 مطب دارند که شما میتوانید طبق آدرس خانه و یا محل کارتان نزدیک ترین مطب را به خود انتخاب کنید و کشیدن دندان خود را به دکتر مرتضی شمس و یا دکتر یاسمین صادقی بسپارید.

آدرس مطب دکتر مرتضی شمس و خانم دکتر یاسمن صادقی

  • شعبه1: رشت، بلوار سمیه، خیابان 142- ساختمان اکباتان طبقه2 واحد9
  • شعبه 2: رشت، سبزه میدان ساختمان ارم طبقه 2دندانپزشکی سیب

013-32123896 📞☎

013-33240438 📞☎

اکثر خانم ها ترجیح میدهند دندان پزشکشان خانم باشد تا در کنار او درمان را به راحت ترین شکل ممکن تمام کنند. دکتر یاسمین صادقی عضو هیئت علمی دانشگاه گیلان و دارای مقالات متعدد خارجی و داخلی هستند. تخصص اصلی دکتر یاسمن صادقی درمان‌های اصلاح طرح لبخند ، کامپوزیت ها، لمینت دندان در رشت به روش سرامیکی؛ لومینیرز و دندانپزشکی دیجیتال با استفاده از مدرن ترین روش های علمی روز دنیا می باشد.

برخی افراد در کشیدن دندان، دندان پزشکان آقا را خبره تر میدانند و بر این باورند که کشیدن دندان قوه و زور بازوی مردانه میخواهد، از درستی و یا اشتباه بودن این موضوع که بگذریم شما میتوانید کشیدن دندان در رشت را به دکتر مرتضی شمس بسپارید. دکتر مرتضی شمس تحصیلات خود را در دانشگاه شهید بهشتی گزرانده اند. همچنین ایشان دارای مدرک بین المللی فلوشیپ ایمپلنت می باشند.

در حال حاضر دکتر مرتضی شمس به عنوان سخنران مدعو موسسات دندانپزشکی در سراسر کشور می باشند در سال 94 در شهر رشت شروع به فعالیت در مطب خصوصی خود در شعبه گلسار و سبزه میدان نمودند.

شما میتوانید از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید و وقت ویزیت رایگان خود را دریافت نمایید و نزدیک ترین مطب به خود را انتخاب کنید.

آدرس مطب:

  • استان گیلان، رشت،بلوار سمیه، خیابان 142-ساختمان اکباتان طبقه2 واحد9
  • استان گیلان،رشت،سبزه میدان ساختمان ارم طبقه 2دندانپزشکی سیب

013-32123896 | 013-33240438

کشیدن دندان رشت

چگونگی کشیدن دندان

برخی افراد از کشیدن دندان گریزان هستند اما وقتی دندان به ما آسیب وارد کند و یا درد بیش از حدی داشته باشد ما مجبور میشویم دندان خود را بکشیم.

کشیدن دندان کار سخت و پیچیده ای نیست. دندان پزشک در مرحله اول دندان شما را سر و بی حس میکند تا شما دردی را احساس نکنید.

 در مرحله دوم اگر دندان نهفته باشد لثه را برش میزند و با ابزار مخصوصی دندان شما را عقب و جلو میکند و دندان شما را از عصب جدا میکند. اگر دندان شما نهفته نباشد کار راحت تر است و شما درد کمتری را احساس میکنید و نیازی به برش دادن لثه نیست.

سخن پایانی

شما در این مقاله با دندان پزشکان خبره در رشت و 2 مطب برای کشیدن دندان در رشت آشنا شدید. هنمچنین مراقبت های لازم بعد از کشیدن دندان و چگونگی کشیدن دندان را فهمیدید.

شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر با پزشکان خبره ما رد ارتباط باشید و وقت ویزیت رایگان خود را دریافت نمایید و بعد کشیدن دندان خود از پزشکان ما مراقبت های بیشتر بعد از کشیدن دندان را بپرسید.

آدرس مطب دکتر مرتضی شمس و خانم دکتر یاسمن صادقی

  • شعبه1: رشت، بلوار سمیه، خیابان 142- ساختمان اکباتان طبقه2 واحد9
  • شعبه 2: رشت، سبزه میدان ساختمان ارم طبقه 2دندانپزشکی سیب

013-32123896 📞☎

013-33240438 📞☎

ثبت قرار ملاقات

ایجاد قرار ملاقات