روکش های لومینیرز چیست؟

لومینرهای دندانی عملکرد مشابهی با روکش های چینی دارند. استفاده از روکش های لومینیرز غیر تهاجمی است و دندانپزشک نیازی به تغییر در دندان اصلی شما ندارد که این امکان به بیمار داده می شود که مینای دندان طبیعی کمتر آسیب ببیند یا به اصلاح بدون تراش دادن است.  در روکش های لومینیرز از پوسته های ظریف چینی استفاده می کنند که به قسمت خارجی دندان متصل می شوند و ظاهر مطلوبی را برای بیمار فراهم می کنند.

پزشکان به فرایند نصب لومینیرز دندان، روش نصب «بدون نیاز به آمادگی قبلی» یا ونیر بدون تراش می گویند (که در آن نیاز چندانی به دستکاری دندان، تراشیدن و تغییر دادن آن نداریم). برندهای زیادی هستند که مواد مورد نیاز برای این ونیر های نازک را تهیه می کنند. یکی از این برندها  لومینیرز Lumineers®  است.

از آنجایی که بیشتر افراد ونیرهای خیلی نازک را با این اسم می شناسند، تا انتهای این متن، به جای ونیر نازک از کلمه Lumineers (لومینیرز) استفاده می کنیم اما منظور این نیست که فقط همین یک برند برای این کار مناسب باشد. تکنیک بدون تراش/بدون دستکاری را می توان با ونیرهای نازک دیگری هم انجام داد.

ونیر های سرامیکی که به لمینت دندان معروف هستند نیز یکی از اولین روش های اصلاح طرح لبخند و زیبایی دندان بوده است. در ادامه متن نیز به جای ونیر سرامیکی از واژه ونیر استفاده کرده ایم.

  • درمانی

  • ترمیمی

  • زیبایی

امکانات بخشهای مختلف

درمان‌های دندانپزشکی زیبایی بسیار متنوع بوده و با پیشرفت تکنولوژی و تجهیزات دندانپزشکی روز به روز بهتر و دقیق‌تر و آسان‌تر می‌شود

   ویژگی های ما

پزشکان 2
شعبه 2
پرسنل تمام وقت 6
تعداد اتاق‌ها 4
بیماران 27,387

  ساعت کار

شنبه تا پنج شنبه 8:00 – 21:00

33123897- 013

Icon

با پزشکان ما آشنا شوید

در دو شعبه در شهر زیبای رشت میزبان شماییم

دکتر مرتضی شمس
دکتر مرتضی شمسجراح دندانپزشک
فارغ‌التحصیل ممتاز دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی با 15 سال سابقه دندانپزشکی.
دکتر یاسمن صادقی
دکتر یاسمن صادقیمتخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی
درمان و اطلاح طرح لبخند، ونیر کامپوزیت، لمینیت سرامیکی و دندانپزشکی دیجیتال با استفاده از مدرن ترین روش های علمی روز دنیا

ثبت قرار ملاقات

برای ثبت قرار ملاقات و سوالات خود با ما در ارتباط باشید